פלורנטין ART

בניין בוטיק במפרט עשיר ומפנק לאכלוס מיידי במתחם Down Town בפלורנטין

בעולם הנדל״ן של היום הכללים הם די ברורים. מי שיודע לזהות מגמות והזדמנויות בטיימינג הנכון מרוויח בגדול. הזדמנות כזו, מתרחשת ממש עכשיו בדרום תל אביב.

זה התחיל עם אומנים ואנשים צעירים שנהרו למתחם Down Town הנמצא בפאתי שכונת פלורנטין, המשיך עם יזמי נדל״ן שהיו הראשונים לזהות את המגמה וכבר בונים פרויקטים חדשים במתחם, והגיע גם לעיריית תל אביב המתכננת לבנות מרכז ספורט ופנאי ענק וחדשני.

הבשורה הטובה: המגמה הזו עדיין לא מתבטאת בעליית מחירים משמעותית. הבשורה הפחות טובה: זה כנראה לא יימשך הרבה זמן

FOLLOW YOUR VISION

הבניין נבנה על ידי הקבלן - “יעז בניה” ועל עיצוב הפרויקט חתום האדריכל
יואב מסר, אחד מחמשת האדריכלים המובילים בת”א.

“הבניין מבטא את השפה הייחודית של יואב מסר אדריכלים: בין רוח לחומר - בין ארכיטקטורה לאומנות. זהו הבניין הראשון במתחם שמשולבים בו אומנות בחזית ובמבואות, וזאת על מנת ליצור חיבור טבעי בין הארכיטקטורה לאומנות ולהנגיש את האומנות כחלק בלתי נפרד מהמרקם העירוני.
מבחוץ, הבניין “מרחף” מעל הרחוב ומתכתב עם השפה של הסגנון הבינלאומי בגמר טיח, במרפסות הרחבות ובפתחים הגדולים לכיוון הרחוב. מבפנים, הבניין מצופה שיש איכותי, חומרי גמר מודרניים ומערכות חדישות הממתגות את הבניין בסטנדרט גבוה ובינלאומי. השילוב בין דירות סטודיו מגוונות, אור ואומנות ייצרו בניין המהווה אבן דרך באזור”

FOLLOW YOUR VIBE

מיקומו הייחודי של הפרויקט במתחם Down Town שעתיד להפוך למדרחוב תוסס )השדרה הבאה של ת”א(, מאפשר לכם ליהנות מכל מה שטוב בעיר ללא הפסקה.

שוק לוינסקי הצבעוני, שדרות רוטשילד, שכונת פלורנטין המבוקשת, פאבים אופנתיים, מסעדות ומרכזי קניות. הכל נגיש, נוח ומהיר... ובמרחק הליכה מהבית שלכם.

FOLLOW YOUR INVESTMENTS

חושבים על נכס להשקעה? אנו דואגים לכם לשכירות. כאן ועכשיו!

פרויקט פלורנטין ART מהווה הזדמנות נדירה להשקעה בתל אביב. מעבר למחיר האטרקטיבי של הפרויקט וההזדמנות ליהנות מתשואה גבוהה בעתיד, ערכו של הנכס צפוי לעלות במאות אלפי שקלים, אנו דואגים עבורכם גם לשוכרים באופן מיידי. בנוסף, באפשרותכם ליהנות גם משירותי חברת ניהול שתדאג לנכס שלכם, ותבטיח לכם שקט נפשי לאורך כל השנה.

במילים אחרות - הכסף שלכם מניב תשואה כאן ועכשיו!

FOLLOW YOUR FUTURE

סמוך למתחם המגורים, כחלק מהרובע המתחדש, מתכננת עיריית תל-אביב להקים מרכז ספורט ופנאי בן חמש קומות עם בריכות שחייה, חדר כושר, סטודיו למחול ותנועה, סטודיו לאמנות ובתי קפה.

בנוסף, ייהנו דיירי המקום מפארק ירוק שייבנה בין מרכז הספורט למתחם. רחוב העלייה עתיד להתחבר לרחוב צ’לנוב במדרחוב בסגנון אירופאי עם מגוון חנויות ומותגים, ובין מרכז הספורט למבני המגורים ייבנו בריכת השתקפות, “כיכר שוק” ואמפי פתוח. הוסיפו לכך את העובדה כי האזור צפוי תוך כמה שנים להתמזג עם מרכז תל אביב... וקבלו את ההזדמנות הכי טובה להשקיע בעתיד שלכם.

יואב מסר אדריכלים

המשרד הוקם בשנת 1989 על ידי יואב מסר.

הפרויקטים של המשרד מבטאים את המושג “מקום” - חיבור בין אנשים ורוח. במהלך שנות עבודתו ביסס המשרד את מעמדו כאחד ממשרדי אדריכלות בוטיק המתכנן מבני ציבור כדוגמת מרכז פרס ביפו, מלונאות בהם מלון נורמן שזכה לפרסים, מגורים ושימור. מרכז העשייה הינו העיר ת”א בה פועל המשרד ויוצר שפה ייחודית של חיבור בין המרקם העדין ההיסטורי של תל אביב לבין ההווה והפתיחות של העיר העברית הראשונה.