קבוצת מנשרוב


למצוא נבחרת עם קונספט ייחודי זו אומנות

moshe

מייק משה מנשרוב

מנכ"ל ובעלים

עורך-הדין מייק משה מנשרוב הנו יזם צעיר, שבמשך 10 שנות פעילות בתחום הנדל״ן, צבר ניסיון רב בתחום השיווק וייזום פרויקטים. החברה שבבעלותו שיווקה מעל 240 דירות מגורים, אשר נבנו בסטנדרט גבוה מאוד, באזורי ביקוש כדוגמת הגוש הגדול, הרצליה הצעירה, שכונת נחלת יהודה בראשון לציון, שכונת אם-המושבות בפתח תקווה, ורחוב יבנה, הצמוד לשדרות רוטשילד, פרויקט פלורנטיין ART ופרויקט שד' בן גוריון 49 תל אביב ועוד. המטרה העיקרית העומדת לפניו, היא זיהוי הזדמנות עסקיות עבור לקוחותיו. בתור יזם אשר מאמין בהתפתחות של תל אביב, מזמין אתכם עו"ד מנשרוב לקחת איתו חלק בלתי נפרד מהפרויקטים החדשים של החברה.

סיון מנשרוב

אדריכלית החברה

פועלת מזה 8 שנים בתכנון של פרויקטים לשימור ועבודות עץ, בין הפרויקטים שלה מלון סטאי תל אביב של משפחת נקש, מסעדת הרברט סמואל במלון ריץ קרלטון, תוכניות והדמיות לפרויקטים של החברה ויעוץ אישי ללקוחות החברה עבור פנים הדירות.

אני מאמין של מייק משה מנשרוב

את תל אביב אני חי עוד מילדות, זיכרון מתוק של ילד המטייל עם סבו ז"ל בין עסקיו בעיר, המפגש עם האוכלוסייה החמה, הטעמים המסורתיים, אוירה של משפחתיות ברחובות...

 

קצת על היסטוריה שלי מנדל"ן בתל אביב

את השיעור הראשון שלי בנדל"ן קיבלתי בסוף שנות ה-80, עוד לא הייתי בן 10, כשסבי החליט לרכוש מס' דירות ברח' י.ל פרץ בתל אביב.
שאר המשפחה, שלא הבינו את המשמעות, לא ראו היגיון בעיסקה כזו. אבל סבי שהיתה לו ראיה עסקית רחבה, המשיך בשלו. ועם השנים, בהן התפתחה בניה של אלפי מ"ר של תעסוקה ומשרדים, תל אביב הפכה לבירת הנדל"ן של המדינה.
היום אתם יודעים לבד כמה שווה דירה באזור זה. (אגב, ההשקעה שלו הייתה רק 40,000 דולר...)

בעשור האחרון תל אביב הפכה לעיר המובילה בחדשנות בנדל"ן, הייטק ותיירות. מה שעושה אותה למבוקשת ונחשקת בעיני משקיעים.


במסגרת העשייה שלי אני דורש מעצמי להביא לכל עסקה ערך כלכלי אך גם ערכי.
אני מאמין שבניין בתל אביב חייב להיות מתוכנן בקפידה על ידי אדריכלים ויועצים מהמובילים בתחום.
אני מאמין שנדל"ן זה יצירת אומנות שלאורך השנים משתלבת עם התחדשות של העיר.
אני מאמין שבתור ילד שראה את דרום תל אביב כאזור בו חיים משפחות תחזור עטרה ליושנה ותוך מספר לא רב של שנים כל אזור דרום תל אביב יקבל צביון של משפחות צעירות אשר רוצים להקים בית באזור זה.

עכשיו הזמן והמקום שלכם להיות חלק מסיפור הצלחה של נדל"ן בתל אביב ולחבור אלי לעסקאות מעניינות מלאות באהבה ואומנות.