פלורנטין ART 2

השקעה נדירה באזור בתנופה אדירה

זה קורה ממש עכשיו, כאן, בתל אביב. האזור, הנמצא בפאתי פלורנטין, מתעורר לחיים ונמצא בתנופת בנייה אדירה. הראשונים שזיהו את האזור הזה, היו אמנים ואנשים צעירים, לאחר מכאן הגיעו יזמי הנדל"ן, שהתחילו לבנות פרויקטים חדשים (רק ברחוב הקונגרס נבנים 8 פרויקטים), ועכשיו - גם עיריית ת"א מצטרפת לעשייה ומתכננת מהפך אדיר באזור, הכולל הקמת פארק רחב ידיים, מדרחוב ססגוני ומרכז ספורט ופנאי ענק וחדשני. למרבית ההפתעה, תנופת הבנייה באזור אינה מתבטאת עדיין בעליית מחירים דרסטית. המסקנה - זה בדיוק הטיימינג הנכון לתפוס מקום באזור, ולרכוש דירה בפרויקט הקונספט הייחודי פלורנטין ART 2.

איכות חיים ואומנות נפגשים בתל אביב

הבניין הינו פרויקט בוטיק שיבנה בקונספט ייחודי של אומנות. בלובי הבניין יוצגו עבודות של בוגרי אומנות ממכללת HIT , והוא ממשיך את ההצלחה של פרויקט פלורנטין ART , הממוקם ברחוב צ'לנוב 24 בת"א.

לבחירתכם:
דירות 2-3 חדרים 50 ו - 51 מ"ר + מרפסות 6 - 9 מ"ר
בנוסף: שתי דירות גן, דופלקס ופנטהאוז

לזהות את המיקום הנכון בת"א זו אומנות

מיקומו הייחודי של הפרויקט ברחוב הקונגרס, הנמצא בסמוך לשדרה הבאה של ת"א, בין לוונטין לפלורנטין הותיקה, מאפשר לכם ליהנות מכל מה שטוב בעיר ללא הפסקה:

שוק לוינסקי הצבעוני, שדרות רוטשילד, שכונת פלורנטין המבוקשת, פאבים אופנתיים, מסעדות ומרכזי קניות. הכל נגיש, נוח ומהיר... ובמרחק הליכה מהבית שלכם.

לזהות השקעה מעולה זו אומנות

באומנות, כל החוכמה היא לרכוש יצירת אומנות ברגע הנכון. זו בדיוק ההזדמנות המחכה לכם בפרויקט פלורנטין ART 2 – השקעה בטיימינג הנכון, בפרויקט שערכו צפוי לעלות במאות אלפי שקלים בעתיד הקרוב. השקעה נדירה באזור הנמצא בתנופה אדירה, כבר אמרנו?

תחשבו על העתיד

סביבת המגורים של הפרויקט נמצאת בתנופת פיתוח אדירה. ברחוב הקונגרס, בו ממוקם הבניין, נבנים 8 פרויקטים חדשים, ועיריית תל-אביב מתכננת להקים מרכז ספורט ופנאי בן חמש קומות עם בריכות שחייה, חדר כושר, סטודיו למחול ותנועה, סטודיו לאמנות, פארק ירוק רחב ידיים ומדרחוב בסגנון אירופאי עם חנויות ובתי קפה. הוסיפו לכך את העובדה כי האזור צפוי תוך כמה שנים להתמזג עם מרכז תל אביב...וקבלו את הזדמנות נדירה להשקיע בעתיד שלכם.